Brecourt Rosa Gallica Parfémovaná voda
Brecourt Rosa Gallica Parfémovaná voda

Brecourt Rosa Gallica Parfémovaná voda

68
Skladem
3 306 Kč
  • HLAVA: růžové bobule, kadidlo
  • SRDCE: galská růže, myrha
  • ZÁKLAD: kašmírské dřevo, ebenové dřevo, ambra
Objem
  • 50ml

 

Brecourt Rosa Gallica je velmi expresivně znějící vůně plná romantiky a květinového kouzla. “Galská růže” (jak je tento název přeložen z francouzštiny) nebo „francouzská šípka“ je jedním z nejstarších druhů růží, který dal vzniknout mnoha dalším odrůdám. V této kompozici dokázala parfumérka Brecourt Emilie Bouge prokázat mnohostranný, proměnlivý, bohatý a komplexní charakter této krásy - pichlavé, ale okouzlující a jemné královny květin.

Rosa Gallica je velmi ženská, sofistikovaná a svůdná vůně, je to romantická kytice opojné vůně podmanivé, orientální luxusní růže, ležící na hřejivém dřevitém podkladu. Symbolizuje úžasný pocit lásky, když vše kolem milenců září, třpytí se jasnými barvami a je plné radosti a štěstí. Smyslné složení parfému skrývá jemné akordy růží, myrhy a vzácných dřevin.

Parfém Brecourt Rosa Gallica se otevírá postupně a během celého procesu je cítit nádhernou růži, která je buď skrytá ve stínu hřejivého dřeva, nebo smíchána s vůní myrhy a ambry. Jemná smyslná stopa naplňuje vše kolem romantikou a květinovým kouzlem.

Co je překvapivé, pyramida neobsahuje vůbec žádný oud, který je považován za věčného společníka královny květin. Na začátku je růže zahalena v oblaku kouřového kadidla, v srdci je oblečena v teplém kořeněném sametu s balzamickými odstíny myrhy a v základních tónech leží na koberci kašmírského dřeva, ebenového dřeva a ambry.

Brecourt Rosa Gallica je vynikající parfém, ve kterém se bizarně spojuje něha a síla, je obzvláště přetrvávající a díky vysoké koncentraci aromatických přísad je nezvykle krásný a všestranný. Tento velkolepý květinový koktejl  bude nejlepším doplňkem pro stylové, elegantní a atraktivní ženy a bude dále zdůrazňovat jejich jedinečné kouzlo.

Objem
50ml
Druhy vůní
květinová dřevitá
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2012
Parfumér
Emilie Bouge
Značka
Brecourt
3760215640473
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.