M. Micallef Royal Muska Parfémovaná voda
M. Micallef Royal Muska Parfémovaná voda

M. Micallef Royal Muska Parfémovaná voda

116
Skladem
4 545 Kč
  • HLAVA: turecká růže, malina, broskev
  • SRDCE: exotické dřeviny, ylang-ylang, pižmo
  • ZÁKLAD: benzoin, bílé pižmo
Objem
  • 30ml
  • 100ml

 

M.Micallef Royal Muska - vůně pro ženy, patří do skupiny květinových ovocných.

Jednou z nejstarších voňavkářských složek, známých na východě od pradávna, je speciální produkt vyrobený žlázami některých zvířat, lépe známý jako pižmo. Na východě bylo pižmo používáno jako talisman proti poškození a zlé kletbě pro toho, kdo jej nosil ve speciálním váčku na hrudi. Pižmo je již dlouho známé jako nejsilnější afrodiziakum a spolehlivý lék na mužskou sexuální impotenci.

Není náhodou, že pižmo, široce používané v moderní parfumerii, dává vůni pikantní, smyslnou povahu, dává pocit sladkosti, lenosti a blaženosti. Přírodní pižmo je jednou z nejdražších parfémových přísad.

Parfém M.Micallef Royal Muska připomíná vůni opálené, teplé kůže a vzdálené, divoké, téměř ztracené přírody v ráji na krásném opuštěném ostrově někde uprostřed oceánu. Jeho složení je založeno na hlubokých a bohatých ovocných, teplých a ušlechtilých dřevitých a smyslných květinových tónech.

Koktejl vůně je uzavřen v elegantní, sofistikované láhvi vyrobené z drahého českého křišťálu a vykládané krystaly.

  

Objem
30ml
100ml
Druhy vůní
květinová pižmová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2008
Parfumér
Jean-Claude Astier
Značka
M.Micallef
3760060772510
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.