Mancera Musk of Flowers Parfémovaná voda
Mancera Musk of Flowers Parfémovaná voda

Mancera Musk of Flowers Parfémovaná voda

166
Skladem
1 818 Kč
  • HLAVA: ovocné tóny 
  • SRDCE: turecké potěšení s růží, fialka, jasmín, pomerančový květ
  • ZÁKLAD: indické santalové dřevo, bílé pižmo
Objem
  • 60ml
  • 120ml

 

Hodně vůní je inspirováno emocemi a dojmy ze vzdálených putování a nezapomenutelných cest do tajemných a neznámých zemí. Parfém Mancera Musk Of Flowers byl inspirován opojnou exotikou a nekonečnou romantikou omývaného tyrkysovými vodami Indického oceánu tropického ostrova Mauricius s nekonečnými písečnými plážemi a s kvetoucí a voňavou po celý rok bujnou vegetací. Zdá se, že v tomto ráji se čas zpomaluje a v tomto přístavu klidu a přirozené nádhery si můžete užít vyrovnanost ve stínu palem, poslouchat uklidňující šepot vln a žít v jakémsi zvláštním vlastním rytmu, naplněném tichou radostí, jedinečným a nezapomenutelným štěstím a bezstarostnou lehkostí bytí...

Musk Of Flowers je, jak název napovídá, květinová pižmová vůně s jemným dřevitým podtónem. V něm tancují a prolínají se pomerančový květ a růže a zanechávají pižmovou stopu.

Parfém se otevírá s ovocnými tóny čerstvého a šťavnatého tropického ovoce v kombinaci s povzbuzující citrusovou vůní hořkého grapefruitu, které dodávají životu jasné barvy.

V srdci pyramidy je nádherná kytice, která se třpytí smyslnou šarlatovou růží, skromnou voňavou fialkou, jemným jasmínem a luxusním pomerančovým květem.

Složení je doplněno sametově-krémovým santalovým dřevem a nedotčenými zvířecími tóny bílého pižma.

Mancera Musk Of Flowers je vynikající, okouzlující a velmi smyslný parfém. Kolem své majitelky vyzařuje nádherné voňavé vlny, přitahuje pozornost každého a nenechává nikoho lhostejným.

Objem
60ml
120ml
Druhy vůní
květinová ovocná pižmová
Země
Francie
Druhy parfémů
Parfémovaná voda
Rok vydání
2011
Parfumér
Pierre Montale
Značka
Mancera
3760265190737
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.